O BIURZE

Biuro rachunkowe Royan rozpoczęło swoją działalność w 2017 roku, ale nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie na różnych płaszczyznach księgowości. Podstawowym obszarem naszej działalności jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradztwo podatkowe. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta. Jesteśmy elastyczni. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym, dlatego podchodzimy do każdego w sposób indywidualny, obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny. Kładziemy nacisk na doskonałe przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm naszych pracowników. Wiemy jak ważne są sprawy finansowe, które powierza nam Klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi cechowały się najwyższą jakością, jak również korzystnymi cenami.

Konkurencyjny rynek stawia wysokie wymagania przed służbami finansowo-księgowymi. W biurze rachunkowym Royan dbamy o wysoki standard oferowanych usług, a relacje z Klientem budujemy jako uczciwy partner. Zgodnie z Kodeksem Zawodowym Etyki w Rachunkowości wprowadzamy w życie ideę profesjonalizmu równocześnie zobowiązując się do przestrzegania zasad moralnych i etycznych.

Biuro rachunkowe Royan posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i jest objęte ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej.

Zapewniamy:

 • PEWNOŚĆ DZIAŁANIA

  będziemy za Ciebie pamiętać o terminach i rozliczeniach z US i ZUS
 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  nie spędzisz wielu godzin na sprawach związanych z rozliczeniem firmy, zrobimy to za Ciebie
 • SPOKÓJ i GWARANCJĘ

  prawidłowość rozliczeń zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawa
 • POMOC I WSPARCIE

  przy założeniu firmy oraz wybraniu najkorzystniejszej formy rozliczeń

O nas

Biuro rachunkowe "Royan"

Melania Janowicz

Ul. Obrońców Westerplatte 22

89 -600 Chojnice

Kontakt

biuro.royan@wp.pl

+48 52 397 81 95

+48 501 464 566

 

NIP

555-117-31-01

©2020 Biuro Royan. Projekt i wykonanie: Social Tree Marketing

Search